Strona główna Dewastacje i profanacje Działacze LGBT zachęcają do niszczenia pomników Jana Pawła II

Działacze LGBT zachęcają do niszczenia pomników Jana Pawła II

0
Działacze LGBT zachęcają do niszczenia pomników Jana Pawła II

Apel zachęcający do dewastowania pomników Jana Pawła II znalazł się na Facebooku na koncie „Stop bzdurom – pamiętamy”. To kontynuacja zaplanowanego i zorganizowanego ataku na postać Jana Pawła II przez środowiska lewicowe i LGBT.

Na profilu „Stop bzdurom – pamiętamy” zilustrowanym zdjęciem pomnika Jana Pawła II oblanego farbą czytamy (zachowana oryginalna pisownia):
„Liderki” Stop Bzdurom informują, że jakieś osoby wysyłają im na skrzynkę różne rzeczy. Tak więc wstawiają tutaj: „… a dziad wiedział, nie powiedział, a to było tak: księża ruchają małe dzieci. Kościoł katolicki o tym, wie i chroni
pedofilii. Dlatego zachęcamy do naprawy i uzupełniania wybrakowanych pomników Jana Pawła. W niektórych brakuje dosłownie paru słów.
Jeśli ktoś ma ból dupy, że to pomnik, to niech pomyśli o dzieciach, które nie były odlane z brązu czy betonu, a wyrządzono im krzywdę, wykorzystując przy tym swój autorytet.
Z wyrazami pogardy
Tęczu.”Jako Liderki oczywiście jesteśmy oburzone. Domagamy się legalizacji albo i delegalizacji. W sumie nie ważne. Powołamy radę w tej sprawie. Albo innej.
Wam powodzenia na mieście.

Jak widać na zdjęciach figura Jana Pawła została oblana czerwoną farbą, a napis na cokole zamalowany napisem „Wiedział”.

"Liderki" Stop Bzdurom informują, że jakieś osoby wysyłają im na skrzynkę różne rzeczy. Tak więc wstawiają tutaj: "……

Opublikowany przez Stop Bzdurom – pamiętamy Poniedziałek, 11 stycznia 2021

Zdjęcie: Facebook