Strona główna Dewastacje i profanacje Lewica atakuje i dewastuje. Prawica broni, modli się i sprząta

Lewica atakuje i dewastuje. Prawica broni, modli się i sprząta

0
Lewica atakuje i dewastuje. Prawica broni, modli się i sprząta

Na temat działalności osób, które bronią kościołów i sprzątają po lewicy pojawiają się już artykuły i reportaże. Już sam ten fakt, że powstają na taki temat reportaże, pokazuje jak ogromna musi być skala dewastacji i nienawiści ze strony środowisk lewicowych i LGBT.

Na jesieni, wraz z falą agresji ze strony uczestników protestów organizowanych przez Strajk Kobiet, wielu katolików nie tylko stanęło w obronie kościołów, ale również na apel prezesa Rot Niepodległości i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości czynnie wzięli udział w akcji „#Sprzątamy po lewicy. Apel nie przeszedł bez echa. Liczba ataków na kościoły zmobilizowała dobrych ludzi do zaangażowania się w ich obronę, a tam gdzie doszło do dewastacji, w usuwanie skutków tych dewastacji.

Kolejne protesty Strajku Kobiet pod koniec stycznia tego roku przyniosły kolejne akty nienawiści. Wandalizm wpisał się już w „tradycję” tych wulgarnych, prostackich protestów. Ale i tym razem nie zawiedli ci, którzy postanowili stawić opór tej niszczycielskiej ekstremie. Oni również coraz częściej stają się bohaterami reportaży mediów katolickich.

Na stronie internetowej tygodnika Niedziela możemy przeczytać artykuł Cichy bohater z twojej ulicy o odważnej dziewczynie Natalii, która w nocy wychodzi na ulice Krakowa, aby czyścić billboardy z napisów pozostawionych przez lewacką ekstremę.

– Przebrałam się w rzeczy, w których normalnie nie chodzę. Maskę nasunęłam niemal pod oczy. Trochę się bałam. Ale nie mogłam dłużej tkwić w bezsilności – mówi w rozmowie z Niedzielą Natalia. Jej zaangażowanie to efekt m.in. apelu Witolda Gadowskiego, który w cotygodniowych felietonach zachęca czytelników „Niedzieli”, by katolicy, zamiast chować się w prywatności swoich mieszkań i domów, byli aktywni.

?Najbezpieczniej jest między drugą a trzecią nad ranem. W materiałowej torebce są już rękawiczki, gąbki i rozpuszczalnik. ??Młoda kobieta wychodzi z domu, by… Niedziela małopolska

Opublikowany przez Tygodnik Katolicki Niedziela Poniedziałek, 1 lutego 2021

Natalia wie, że nie jest sama, że osób, które w podobny sposób zareagowały w całym kraju są tysiące:
– Ostatnio widzimy mężczyzn z różnych ruchów w Polsce i za granicami naszego kraju, którzy także sprzątają niechlubne pozostałości po uczestnikach proaborcyjnych strajków – jest to piękna postawa prawdziwego mężczyzny XXI wieku – na wzór św. Józefa!

Ta aktywność mężczyzn nie uszła uwadze Telewizji Trwam, która przygotowała specjalny reportaż na temat tych, którzy „stanęli na straży, zaczęli bronić kościołów” (premiera reportażu sobota, 6 lutego godz. 17.30). Wśród organizacji wymienionych w poście TV Trwam na Facebooku przeważają organizacje narodowe: Straż Narodowa, Młodzież Wszechpolska, Roty Marszu Niepodległości. Do obrony świątyń stanęli również Wojownicy Maryi, Żołnierze Chrystusa, Krucjata Młodych i „wielu innych młodych i starszych Polaków”.

Wspieraj Straż Narodową: https://stopprofanacjom.pl/wspieraj-nas/
PRZEKAŻ 1% KRS 0000406677 > Cel szczegółowy: Straż Narodowa

Zapraszamy do obejrzenia reportażu. Telewizja Trwam. Emisja 6 luty (sobota) 17.30 Straż Narodowa jest organizacją…

Opublikowany przez Straż Narodowa Wtorek, 2 lutego 2021

Młodzież Wszechpolska nie mogła być obojętna na akty „antyfaszystowskiej” nienawiści

Ośrodek Monitorowania Christianofobii Fidei Defensor od miesięcy nie tylko monitoruje lewackie ekscesy, ale również czynnie uczestniczy w usuwaniu z przestrzeni publicznej aktów nienawiści.

Dewastacje z Pomnika Św. Jana Pawła II w Szczecinie usunięte.

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor Wtorek, 12 stycznia 2021
/center>

Do usuwania skutków działań lewicy również zaangażowały się organizacje blisko związane z obecnym obozem władzy.

Zdjęcie: Młodzież Wszechpolska