Strona główna Dewastacje i profanacje Napis na murze przykościelnym parafii Świętej Rodziny w Gdyni

Napis na murze przykościelnym parafii Świętej Rodziny w Gdyni

0
Napis na murze przykościelnym parafii Świętej Rodziny w Gdyni

Napis „Moje ciało moja sprawa” wraz ze znakiem symbolizującym płeć kobiety pojawił się na murze przy kościele parafii Świętej Rodziny w Gdyni.

O sprawie poinformował na Facebooku Mariusz A. Roman, który przy tej okazji skomentował nieco szerzej to co dzieje się w naszym kraju, tą nakręcającą się spiralą nienawiści, za którą stoją „podżegacze, walczący bez pardonu z życiem i Rodziną”.

Pan Roman wskazuje, rewolucja, której początek datuje się na rok 1968 przyniosła opłakane skutki dla cywilizacji zachodniej:”

„Do czego to doprowadziło… najlepiej widać na przykładzie tych krajów w Europie Zachodniej, gdzie eutanazją objęto już małe dzieci, gdzie dokonuje się jej coraz częściej wbrew zgody chorego lub co najmniej mu się ją wmawia jako najlepsze wyjście, manipulując nim, a ten często pod wpływem leków psychotropowych nie jest w pełni świadomy podejmowanej za niego decyzji. A nie miejmy złudzeń za aborcją przyjdzie eutanazja i inne postulaty skrajne związane choćby z ideologią gender… gdzie obowiązujące normy będzie nam narzucać lobby homoseksualne.”

Zdjęcie: Facebook/Mariusz A. Roman

#Cywilizacja, #protesty, #zagrożenia Tymczasem z dnia na dzień nakręca się w naszym Kraju spirala nienawiści, za która…

Opublikowany przez Mariusza A. Romana  Sobota, 24 października 2020