Strona główna Dewastacje i profanacje Strajk Kobiet zachęca do nachodzenia kościołów katolickich!

Strajk Kobiet zachęca do nachodzenia kościołów katolickich!

0
Strajk Kobiet zachęca do nachodzenia kościołów katolickich!

Strajk Kobiet zachęca do nachodzenia kościołów katolickich, a Facebook zezwolił na promocję wydarzenia o charakterze antykatolickim.

Poprzez media społecznościowe trwa promocja antykatolickiego wydarzenia, którego celem jest nachodzenie kościołów: https://www.facebook.com/events/823392278432215/. Głównym organizatorem, a w zasadzie promotorem akcji „Słowo na niedzielę” jest Ogólnopolski Strajk Kobiet.

Oprócz Strajku Kobiet jako współorganizatorzy wymienione są inne organizacje, m.in.: Stowarzyszenie Polska Laicka, Fundacja Wolność od religii, Kongres świeckości. Fundacja Wolność od Religii wspierana jest przez Fundację Batorego, EEA Grants, Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

W apelu na Facebooku pod którym podpisały się ww. organizacje czytamy:

Czytałyście pana Gądeckiego, biskupa? Jak cieszy się, że w Polsce będzie zakaz aborcji?
Wiecie, jak cieszą się kościelni sadyści? Wiecie, jak jutro katofanatycy będą świętować zwycięstwo nad kobietami? Fakt legalizacji tortur? Popsujmy im humory! Bo cieszą się przedwcześnie!
Weź nasz banknot, idź do kościoła i wrzuć na tacę!
Nie chcesz wchodzić do środka – przyklej plakat na zewnątrz!
Chcesz/ możesz napisać/ powiedzieć/ zrobić coś innego – działaj! I najważniejsze – zrób zdjęcie, napisz post, podziel się z nami i że światem!

Pod załączonym linkiem udostępnione zostały również Plakat i banknoty do pobrania.