Strona główna Obrona życia Zabijanie nie może być bezkarne! Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza „Stop aborcji”

Zabijanie nie może być bezkarne! Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza „Stop aborcji”

0
Zabijanie nie może być bezkarne! Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza „Stop aborcji”

Działacze Straży Narodowej włączyli się w pomoc przy zbieraniu podpisów pod Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą „Stop aborcji”. Projekt został przygotowany przez Fundację Pro – Prawo do życia.

Celem projektu jest ochrona życia poczętego nie tylko w formie deklaratywnej. Widzimy dzisiaj w jak bezkarny sposób działają w Polsce ludzie i organizacje, które zachęcają i ułatwiają przeprowadzenie aborcji. Ten proceder trwa tu i teraz i nie jest ścigany z mocy prawa. Jak piszą inicjatorzy projektu życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, więc prawa ludzkie powinny przysługiwać każdemu od momentu poczęcia. Celem projektu „Stop aborcji” jest zapewnienie każdemu człowiekowi prawa do życia. Chcemy chronić życie dzieci przed narodzeniem w takim samym stopniu i w taki sam sposób, jak chronione jest życie wszystkich innych ludzi. W ostatnich latach na sile przybrała przestępczość aborcyjna. Aby skutecznie z nią walczyć potrzebna jest zmiana prawa na takie, które sprawi, że zabijanie dzieci będzie karane. Zabijanie nie może być bezkarne.

Na stronie Fundacji Pro można zapoznać się z projektem ustawy, a także poprać kartę do podpisu. Można również włączyć się aktywnie w pomoc przy zbiórce podpisów. Szczegóły tutaj.

?Działacze z Dolnego Śląska zorganizowali w niedzielę zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop aborcji”…

Opublikowany przez Straż Narodowa Wtorek, 11 maja 2021