Strona główna Obrona życia Zofia Klepacka: Udało mi się uchronić pewną kobietę przed tym, aby nie robiła aborcji

Zofia Klepacka: Udało mi się uchronić pewną kobietę przed tym, aby nie robiła aborcji

0
Zofia Klepacka: Udało mi się uchronić pewną kobietę przed tym, aby nie robiła aborcji

W rozmowie z Radiem Warszawa Zofia Klepacka opowiadała jakim wartościom hołduje, czego konsekwencją jest również dawanie temu świadectwa w przestrzeni publicznej.

– Mam nadzieję, że Polska będzie przykładem dla Europy i ostoją chrześcijaństwa, ostoją normalności i normalnych wartości. Stąd też moja obrona kościołów, które zostały zaatakowane, pomników, przedstawiających naszych narodowych bohaterów, którzy przelewali krew za to, żeby Polska była wolna, suwerenna, demokratyczna.

Jest matką i czynnym sportowcem. Na dodatek odnosi ciągle sportowe sukcesy, ale wie również czym jest macierzyństwo i jak ważne jest dla kobiety. Jak wyznaje w rozmowie udało jej się dać świadectwo i przekonać pewną kobietę do tego, aby nie usuwała ciąży:
– Nie ukrywam, że udało mi się uchronić pewną kobietę przed tym, aby nie robiła aborcji. Napisała do mnie i w rozmowie okazało się, że jest w nieciekawej sytuacji. Jestem szczęśliwa, bo swoim świadectwem przekonałam tę kobietę, aby nie usuwała dziecka. Uważam, że jak będziemy o tym głośno mówić, to inni również będą brali z nas przykład.

Rozmowa z Zofią Klepacką w Radio Warszawa

Źródło: Radio Warszawa
Zdjęcie: Fb/Zofia Klepacka