Strona główna Prześladowanie Bąkiewicz: Watchdog chce zniszczyć Telewizję Trwam i Radio Maryja dlatego, że te media prowadzą skuteczną walkę z rewoltą

Bąkiewicz: Watchdog chce zniszczyć Telewizję Trwam i Radio Maryja dlatego, że te media prowadzą skuteczną walkę z rewoltą

0
Bąkiewicz: Watchdog chce zniszczyć Telewizję Trwam i Radio Maryja dlatego, że te media prowadzą skuteczną walkę z rewoltą

– Widzimy, że mamy do czynienia z kumulacją ataków na wartości chrześcijańskie, tradycyjne, na polską kulturę, na patriotyzm, na te wszystkie elementy, które zamykają się w cywilizacji łacińskiej, ale najważniejszym tego fundamentem jest religia i wiara katolicka, bo to ona pozwoliła na stworzenie tej prawdziwej cywilizacji. Dzisiaj trwa wojna cywilizacji z antycywilizacją. Antycywilizacja jest ofensywna, agresywna i w ubiegłym roku na ulicach polskich miast widzieliśmy to wylanie się nienawiści do tych elementów cywilizcji łacińskiej – ludzie którzy uczestniczyli w tej rewolcie często nie rozumieją, że cele tej rewolty są nastawione również przeciwko nim, przeciwko ich wolności – ale to jest tylko jedna z odsłon tej wojny antycywilizacji. To jest ta uliczna formuła, fizyczne ataki.
Drugą formułą jest formuła działań w Internecie gdzie próbuje się podważać obowiązujące zasady życia społecznego, które były mocno zakorzenione w etyce chrześcijańskiej, czy zdobywanie uniwersytetów, szkół gdzie wojnę przegrywamy.
Ale jest jeszcze jedna płaszczyzna na której toczy się ta wojna, to jest płaszczyzna walki ze wszystkimi organizacjami, które bronią tych wartości cywilizacyjnych.

Szef Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Roty Marszu Niepodległości wskazał, że taką instytucją jest Fundacja Lux Veritatis działająca w obszarze mediów, „które są niezależne od rewolty i rewolucjonistów, którzy chcieli by zniszczenia” tych mediów.
– Jest organizacja pozarządowa Watchdog. Ta organizacja dąży do tego, aby jak najbardziej utrudnić życie Fundacji Lux Veritatis i żeby fundacja nie mogła realnie działać.
Robert Bąkiewicz wskazał, że Watchdog próbuje to robić na drodze prawnej wykorzystując polskie prawo w zakresię dostępu do informacji publicznej.
– Organizacja Watchdog w stosunku do Lux Veritatis robi to w sposób permanentny, utrudniający funkcjonowanie fundacji. W tej chwili zażądała od sądu, aby zabezpieczył nośniki elektroniczne, komputery i inne wyposażenie w Fundacji Lux Veritatis. Co to oznacza, oznacza to, że Radio Maryja i Telewizja Trwam mogłyby przestać nadawać. Oznacza to, że Watchdog chce zniszczyć Telewizję Trwam i Radio Maryja.

PODPISZ I UDOSTĘPNIJ PETYCJĘ „List poparcia dla działań Fundacji Lux Veritatis”

Nienawiść środowisk lewicowych do Telewizji Trwam, Radia Maryja i chęć ich zniszczenia wynika przede wszystkim z tego, że działalność tych mediów „jest skuteczna, wstrzymuje rewoltę, wstrzymuje otumanianie społeczeństwa”.
– Na celowniku jest wszystko to co katolickie. Ponieważ katolicyzm jest barykadą, jest tamą przed otumanieniem społeczeństwa.

Robert Bąkiewicz zaapelował o wsparcie dla Fundacji Lux Veritatis w tym trudnym momencie kolejnego ataku i obrony tej Fundacji, również dlatego, że „wszyscy dla nich stajemy się dla nich celem. My wszyscy, którzy broimy podstaw cywilizacji, bronimy Prawdy”.
– Jeżeli nie będziemy mieć takich ośrodków, jeżeli nie będziemy się za takimi ośrodkami medialnymi wstawiali to rewolucja a nami niechybnie wygra, a jeżeli wygra, to odbierze nam wszystko to co najbardziej kochamy. Tutaj posłużę się hasłem. które bardzo często wykrzykują ludzie lewicy, że „wasze dzieci będą takie jak my”. I oni rzeczywiście robią wszystko, aby nasze dzieci były takie jak oni. Żeby nie znały Prawdy, żeby były zagubione w tym świecie, nie czuły nigdy szczęścia.

PODPISZ I UDOSTĘPNIJ PETYCJĘ „List poparcia dla działań Fundacji Lux Veritatis”

Na zdjęciu: Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Szymon Osowski – prezes Sieć Obywatelska Watchdog Polska, Adam Kuczyński – radca prawny związany ze Stowarzyszeniem Nigdy więcej w maseczce Antify, reprezentujący Watchdog Polska przeciwko Fundacji Lux Veritatis.