Strona główna Obrona życia Kolejna blokada ciężarówki Fundacji Pro. Straż Narodowa interweniuje

Kolejna blokada ciężarówki Fundacji Pro. Straż Narodowa interweniuje

0
Kolejna blokada ciężarówki Fundacji Pro. Straż Narodowa interweniuje

Ciężarówki Fundacji Pro – Prawo do życia są nie tylko zatrzymywane, ale również często niszczone. Napastnicy w swojej agresji wybijają szyby lub urywają lusterka, a nawet atakują kierowców tych pojazdów. Dlatego Straż Narodowa podjęła się ochrony ciężarówek.

To już kolejna, trzecia blokada w ciągu dwóch ostatnich dni. Akcja „Stop biznesowi śmierci” Fundacji Pro – Prawo do Życia bardzo irytuje lewicowych ekstremistów. Tym razem drogę na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie zastawiła dwójka lewaków. Mężczyzna z wytatuowaną twarzą i młoda kobieta. Po zachowaniu tej dwójki widać było, że nie byli to przypadkowi przechodnie, którym nie spodobała się ciężarówka i hasła na niej zamieszczone i postanowili sposób spontaniczny zareagować.

Młoda kobieta miała przy sobie naklejki, które w pewnym momencie postanowiła nakleić na samochód. Uniemożliwił jej to członek Straży Narodowej. Kiedy pojawił się patrol policji i podjął interwencję to właśnie wtedy udało się kobiecie na oczach policjantów nakleić naklejkę. Ponownie musiał interweniować członek Straży Narodowej, który osłaniał furgonetkę.

Wspieraj Straż Narodową: https://stopprofanacjom.pl/wspieraj-nas/
PRZEKAŻ 1% KRS 0000406677 > Cel szczegółowy: Straż Narodowa

Ostatecznie, po kilkunastu minutach od momentu zatrzymania samochód ruszył w dalszą drogę. Funkcjonariusze siłą usunęli dwójkę blokujących z jezdni.