Strona główna Dewastacje i profanacje Profanacja dokonana przez działaczy LGBT

Profanacja dokonana przez działaczy LGBT

0
Profanacja dokonana przez działaczy LGBT

18 sierpnia 2020 r. ktoś powiesił flagę środowisk LGBT na kościele parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Ta jawna profanacja i prowokacja działaczy LGBTniewątpliwie ma związek z działaniami podejmowanymi przez parafię i jest odpowiedzią na te działania. Tego samego bowiem dnia na profilu Facebookowym parafii pojawiło się zaproszenie na spotkanie nt. gender i związanymi z tym zjawiskiem zagrożeniami.
W środę 26 sierpnia o godzinie 19.00 w Domu Parafialnym naszej parafii, odbędzie się wykład ks. prof. Pawła Bortkiewicza nt. Gender, projekt nowego człowieka. W dyskusji panelowej udział wezmą: prof. UAM Jerzy Kaczmarek i prof. UAM Jacek Kowalski. Zapraszamy.

Środowiska LGBT również zapowiedziały organizację na 19 sierpnia tzw. Tęczowego Pikniku, który ma być gestem poparcia dla środowisk LGBT.

Natomiast dzień później, niejako w opozycji do działań środowisk LGBT i do narzucanej Polsce agendy, zaplanowano wydarzenie pod hasłem „Stop prześladowaniu Chrześcijan”.