Strona główna Straż Narodowa Prowokatorka „babcia Kasia”: 200 milionów rocznie idzie na te cholerne kościoły, które nas nie wpuszczają! [film]

Prowokatorka „babcia Kasia”: 200 milionów rocznie idzie na te cholerne kościoły, które nas nie wpuszczają! [film]

0
Prowokatorka „babcia Kasia”: 200 milionów rocznie idzie na te cholerne kościoły, które nas nie wpuszczają! [film]

W poniedziałek 17 maja 2021 r. grupa lewicowych prowokatorów pod „tęczowymi” flagami próbowało wtargnąć na teren kościoła Świętego Krzyża w Warszawie. Interweniowała Straż Narodowa. Pod adresem Straży Narodowej oraz Policji, która podjęła działania jedynie ze względu na obecność Straży Narodowej, ze strony prowokatorów poleciały wyzwiska.

Wśród aktywistów LGBT wyróżniała się prowokatorka nazywana przez OKO.press „polską babcią”, przez inne media „babcią Kasią”. Prowokatorka stanęła naprzeciwko policjantów, którzy stworzyli kordon na schodach kościoła uniemożliwiając tym samym lewicowej ekstremie wtargnięcie na teren kościoła. Prowokatorka Kasia skupiła swoją uwagę na jednym z funkcjonariuszy starając się go i jego kolegów wyprowadzić z równowagi:
– To taka duma pracować na usługach mafijnego Kościoła katolickiego, który nie wpuszcza obywateli do kościoła, do miejsca utrzymywanego przez nas? 200 milionów rocznie idzie na te cholerne kościoły, które nas nie wpuszczają! Ty też płacisz na to dzieciaku i nie masz nic do powiedzenia czy możesz płacić czy nie. Naprawdę to taka fajna rzecz być na usługach tych faszystów

Niestety, następnego dnia, kiedy zabrakło Straży Narodowej, policjanci przepuścili lewicowych prowokatorów na teren kościoła.