Strona główna Dewastacje i profanacje Satanistyczne symbole i znaki Strajku Kobiet na elewacji kościoła parafii św. Barbary w Warszawie

Satanistyczne symbole i znaki Strajku Kobiet na elewacji kościoła parafii św. Barbary w Warszawie

0
Satanistyczne symbole i znaki Strajku Kobiet na elewacji kościoła parafii św. Barbary w Warszawie

W nocy z soboty na niedzielę doszło do dewastacji i profanacji na terenie parafii św. Barbary w Warszawie. Ktoś sprayem namalował napisy i symbole na elewacji, drzwiach oraz na tablicach umieszczonych na ścianie kościoła pw. Apostołów Piotra i Pawła należącego do parafii.

O profanacji na Twitterze poinformował poseł Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki, który zamieścił zdjęcia oraz napisał krótką informację: Dziś, tj. nocy z sobotę na niedziele zdewastowano kościół pw. sw. Barbary przy ul. Emili Plater w Warszawie. Zniszczono również tablice ku czci bohaterów Powstania Warszawskiego !

Jak widać na zdjęciach zamieszczonych przez europosła na tablicy z symbolem Polski Walczącej został namalowany napis „Wilczyca”. Na kolumnach oraz drzwiach kościoła pojawiły się natomiast symbole satanistyczne – odwrócony krzyż – i Strajku Kobiet – symbol pioruna. Z informacji zamieszczonych w mediach wynika, że takich symboli satanistycznych w postaci obróconych krzyży na murach kościoła było namalowanych aż dziesięć.

Ataki i dewastacje kościołów nadal trwają! W nocy z soboty na niedzielę (13/14.02.2021 r.) zdewastowano kościół pw. św….

Opublikowany przez Straż Narodowa Niedziela, 14 lutego 2021

Od roku 2011 w Narodowe Święto Niepodległości to właśnie w kościele parafii św. Barbary odbywa się Msza Św. w intencji Ojczyzny, która gromadzi licznie uczestników Marszu Niepodległości. Dzięki zaś uprzejmości ks. prałata Macieja Szymańskiego Straż Marszu Niepodległości ma udostępnione pomieszczenia w których może przygotowywać się do zabezpieczenia Marszu.