Strona główna Obrona życia Wulgarna „babcia Kasia” dała kolejny popis: Jesteś zaprzańcem, a my jesteśmy prawdziwymi chrześcijanami! Spier…aj!

Wulgarna „babcia Kasia” dała kolejny popis: Jesteś zaprzańcem, a my jesteśmy prawdziwymi chrześcijanami! Spier…aj!

0
Wulgarna „babcia Kasia” dała kolejny popis: Jesteś zaprzańcem, a my jesteśmy prawdziwymi chrześcijanami! Spier…aj!

W poniedziałek w Warszawie grupa lewicowych aktywistów – antifiarzy, LGBT i anarchokapitalistów – pojawiła się pod Galerią Wileńska, w miejscu w którym trwa zbiórka podpisów pod Obywatelską Inicjatywą Obywatelską STOP ABORCJI.

W walce o sprawiedliwość społeczną lewicowi aktywiści przyszli przekonywać zbierających podpisy, że zabijanie dzieci nienarodzonych jest „chrześcijańskie”. Ciężko komentować „schizofrenię” „argumentów” przedstawianych podczas tej demonstracji „miłości” i „tolerancji”. Jeden z lewicowych działaczy, zwykle zaangażowany w prawa lokatorskie, skandował do megafonu:
– Nie chcesz aborcji, to jej sobie nie rób!
Rozwijając tę „głęboką” lewicową myśl można ją przenieść na inne aspekty naszego życia codziennego:
– Nie chcesz kradzieży, to nie kradnij!
Brzmi równie dobrze i sprawiedliwie społecznie, prawda?

Nie zabrakło wulgarnej prowokatorki „babci Kasi”, której towarzyszył ten sam antirfiarz-ochroniarz z którym kilka dni wcześniej próbowała wtargnąć na teren kościoła Św. Krzyża w Warszawie w celach profanacji.
Prowokatorka pod Galerią Wileńska znowu dała popis. Z megafonem w ręku podchodziła do zbierających podpisy i ochraniających zbiórkę członków Straży Narodowej i darła się do megafonu podtykając im go pod nos.

W którymś momencie stanęła naprzeciwko jednego z członków Straży Narodowej, który osłaniał stolik do zbiórki podpisów i wyciągnął różaniec. Widząc to prowokatorka też zaczęła się „modlić” wykrzykując do megafonu „Pozdrowienie anielskie”, które czasami kończyła w połowie, a także modlitwę „Ojcze nasz”, której słowa zmieniła w bluźnierczy sposób „Ziela naszego powszedniego daj nam dzisiaj”.
Nagranie z zajścia można obejrzeć na stronie facebookowej Straży Narodowej: https://www.facebook.com/straznarodowaPL/videos/313964436946098

Na koniec tej „modlitwy” prowokatorka wykrzyczała do Strażnika:
– Ja się modlę za was, a ty się modlisz przeciwko nam! Dlatego jesteś zaprzańcem, a my jesteśmy prawdziwymi chrześcijanami! Spier…aj!

Prowokatorka „babcia Kasia” dała kolejny popis