Strona główna Obrona życia Zakaz aborcji „uderza w prawo do satanistycznego kultu” i „wolność religijną”

Zakaz aborcji „uderza w prawo do satanistycznego kultu” i „wolność religijną”

0
Zakaz aborcji „uderza w prawo do satanistycznego kultu” i „wolność religijną”

Ograniczenie „prawa do aborcji” w stanie Teksas spotkało się z reakcją organizacji „Świątynia szatana”. Satanistyczna organizacja złożyła pozew przeciwko władzom tego stanu.

Zmiana w prawie, która tak nie spodobała się satanistom, dotyczy zakazu aborcji, jeżeli zostanie wykryte bicie serca dziecka nienarodzonego. „Świątynia szatana” uznała, że taka zmiana w prawie ogranicza „wolność religijną”. Aborcja, według rzecznika prasowego „Świątyni szatana” Luciena Greavesa (na zdjęciu), to religijny rytuał, oczywiście satanistyczny rytuał.

– Jestem pewien, że prokurator generalny Teksasu Ken Paxton będzie dumny, widząc, że solidne prawa wolności religijnej w Teksasie, których tak głośno bronił, zapobiegną zakłócaniu przyszłych rytuałów aborcyjnych przez zbędne ograniczenia rządowe, których celem jest jedynie zawstydzanie i nękanie osób pragnących aborcji – wyjaśniał mediom Lucien Greaves (tłumaczenie za PCh24.pl).

W uzasadnieniu pozwu sataniści posunęli się do bluźnierstw uznając, że zabicie nienarodzonego dziecka podczas aborcji jest religijnym rytuałem podobnym do komunii czy chrztu chrześcijan, aborcję porównali do Mszy świętej.

Sataniści uznali również za niedopuszczalne to, że ośrodki w których dokonuje się aborcji, w związku z nowymi regulacjami prawnymi, mają obowiązek każdej kobiecie, która chce dokonać aborcji, pokazać zdjęcie USG ich nienarodzonego dziecka. Po takim okazaniu kobieta musi odczekać minimum 24 godziny zanim podejmie ostateczną decyzję.

Portal PCh24.pl przypomina słowa byłego satanisty Zachary’ego Kinga, który w rozmowie z Lepanto Institute powiedział przed laty, że sataniści odprawiają satanistyczne rytuały w ośrodkach aborcyjnych i że udział w aborcji jest szczególnie ważny dla satanistów, ponieważ jest uważany za najlepszy sposób złożenia ofiary szatanowi.

Źródło: PCh24.pl